Ob tam minik

Demiri içeren ürünlerin kazara aşırı dozajı, 6 yaşından küçük çocuklarda ölümcül zehirlenmenin önde gelen nedenidir. Bu ürünü çocukların erişiminden uzak tutun. Kazara yutulması halinde derhal bir doktora veya zehir kontrol merkezine başvurun.

Gebelik öncesi, esnasında ve sonrasında ve emzirirken vitamin veya mineral eksikliğinin tedavisi veya önlenmesi. Ayrıca, doktorunuz tarafından belirlenen belirli koşulların tedavisinde ve önlenmesinde de kullanılabilir.

OB Complete Petite bir vitamin, mineral, demir, folik asit ve dokosaheksaenoik asit (DHA) kombinasyonudur. Beslenme gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olmak için vücuda vitamin ve mineral sağlar.

Bunlardan herhangi biri geçerli ise hemen doktorunuza veya sağlık uzmanınıza başvurun.

Bazı tıbbi durum OB Komple Petite ile etkileşime girebilir. Herhangi bir tıbbi durumunuz varsa, özellikle aşağıdakilerden herhangi biri sizin için geçerliyse, doktorunuza veya eczacınıza bilgi verin

Bazı İlaçlar OB Komple Petite İle Görüşebilir. Başka ilaçları, özellikle aşağıdakilerden herhangi birini kullanıyorsanız, sağlık bakım sağlayıcınıza söyleyin:

Bu, meydana gelebilecek tüm etkileşimlerin tam bir listesi olmayabilir. OB Komple Petite, aldığınız diğer ilaçlarla etkileşim kurabilir mi, sağlık uzmanınıza danışın. Herhangi bir ilacın dozunu başlatmadan, durdurmadan veya değiştirmeden önce doktorunuza danışın.

Doktorunuz tarafından yönlendirilen OB Komple Petite kullanın. Tam dozlama talimatları için ilacın üzerindeki etikete bakın.

OB Komple Petite’yi nasıl kullanacağınız hakkında sağlık uzmanınıza herhangi bir sorunuz.

Bütün ilaçlar yan etkilere neden olabilir, ancak birçok insanın yan etkisi yoktur. ORTAK yan etkilerin çoğunun devam etmesi veya rahatsız olması durumunda doktorunuza danışın

Kabızlık; Koyu renkli veya dışkı renkli tabureler; ishal; iştah kaybı; mide bulantısı; Mide krampları, ağrı veya üzgün; kusma.

Şiddetli alerjik reaksiyonlar (kızarıklık, ürtiker, kaşıntı, solunum güçlüğü, göğüste sızma, ağız, yüz, dudaklar veya dilde şişme); Siyah, katran dışkıları; Dışkıda kan veya kan çizgileri; ateş; Şiddetli veya kalıcı mide bulantısı, mide ağrısı veya kusma; Kan ya da kahve tarlalarına benzeyen kustu.

Bu, meydana gelebilecek tüm yan etkilerin tam bir listesi değildir. Yan etkiler hakkında sorularınız varsa, sağlık uzmanınıza danışın. Yan etkileri hakkında doktorunuza danışın. Yan etkileri uygun ajansa bildirmek için lütfen FDA’ya Raporlama Sorunları Rehberi’ni okuyun.

1-800-222-1222 (Amerikan Zehir Kontrol Merkezleri Birliği), yerel zehir kontrol merkeziniz veya acil servise hemen başvurun. Semptomlar siyah, katran dışkıları içerebilir; Taburedeki kan veya kan şeritleri; Mavimsi cilt veya çivi; Üretilen idrar miktarındaki değişiklikler; göğüs ağrısı; koma; baş dönmesi; Kuru ağız veya gözler; bayılma; Hızlı veya zor solunum; Hızlı veya düzensiz kalp atışı; Yıkama; Susuzluk veya açlık artar; Nöbetler; Şiddetli bulantı, kusma, diyare veya karın ağrısı; Ağır veya olağandışı yorgunluk veya uyuşukluk; nefes darlığı; Halsizlik; Olağandışı soluk cilt; Kan ya da kahve tarlalarına benzeyen kustu.

OB Complete Petite’yi oda sıcaklığında 59 ila 86 derece F (15 ila 30 derece C) arasında saklayın. Isı, nem ve ışıktan uzak tutun. Tuvalete saklamayın. OB Complete Petite’ı çocukların erişemeyeceği yerlerde ve evcil hayvanlardan uzak tutun.

Bu bilgi, OB Complete Petite veya başka bir ilacın alınıp alınmamasına karar vermek için kullanılmamalıdır. Hangi ilaçların sizin için uygun olduğuna karar vermek için yalnızca sağlık uzmanınız size bilgi ve eğitim verir. Bu bilgi herhangi bir tıbbın herhangi bir hastayı veya sağlık durumunu tedavi etmek için güvenli, etkili veya onaylanmış olduğunu onaylamamaktadır. Bu OB Komple Petite hakkında genel bilgilerin kısa bir özetidir. Olası kullanımlar, yönergeler, uyarılar, önlemler, etkileşimler, olumsuz etkiler veya OB Komple Petite’ye uygulanabilecek riskler ile ilgili tüm bilgileri içermez. Bu bilgi, özel bir tıbbi tavsiye değildir ve sağlık uzmanınızdan aldığınız bilgilerin yerini almaz. OB Komple Petite’yi kullanmanın getirdiği riskler ve faydalar hakkında eksiksiz bilgi için sağlık uzmanınızla görüşmeniz gerekir.