Ocudox kolaylık seti

Göz kapağı enfeksiyonlarını tedavi etmek.

Ocudox Kolaylık Seti, bir tetrasiklin antibiyotiği, temizleme pedleri ve nemlendirici bir sprey içeren bir kittir. Antibiyotik, bakterilerin büyümesini yavaşlatarak, vücudun bağışıklık sisteminin bakteri öldürmesine yardımcı oluyor. Temizleme bezleri, kir ve yağları atarak gözkapağı tahrişini hafifletir. Sprey, göz kapağı ve göz bölgesine nem sağlar.

Bunlardan herhangi biri geçerli ise hemen doktorunuza veya sağlık uzmanınıza başvurun.

Bazı tıbbi durumlar Ocudox Kolaylık Seti ile etkileşime girebilir. Herhangi bir tıbbi durumunuz varsa, özellikle aşağıdakilerden herhangi biri sizin için geçerliyse, doktorunuza veya eczacınıza bilgi verin

Bazı İlaçlar Ocudox Kolaylık Setiyle Görüşebilir. Başka ilaçları, özellikle aşağıdakilerden herhangi birini kullanıyorsanız, sağlık bakım sağlayıcınıza söyleyin:

Bu, meydana gelebilecek tüm etkileşimlerin tam bir listesi olmayabilir. Ocudox Kolaylık Seti, aldığınız diğer ilaçlarla etkileşim kurabilir mi, sağlık uzmanınıza danışın. Herhangi bir ilacın dozunu başlatmadan, durdurmadan veya değiştirmeden önce doktorunuza danışın.

Ocudox Kolaylık Setini doktorunuzun talimatına uygun olarak kullanın. Tam dozlama talimatları için ilacın üzerindeki etikete bakın.

Ocudox Kolaylık Seti’ni kullanma konusunda sorularınız için sağlık uzmanınıza danışın.

Bütün ilaçlar yan etkilere neden olabilir, ancak birçok insanın yan etkisi yoktur. ORTAK yan etkilerin çoğunun devam etmesi veya rahatsız olması durumunda doktorunuza danışın

İştah kaybı; mide bulantısı; kusma.

Şiddetli alerjik reaksiyonlar (döküntü, ürtiker, kaşıntı, solunum güçlüğü, göğüste sızma, ağız, yüz, dudaklarda veya dilde şişme, alışılmadık ses kısıklığı); Kanlı dışkı; göğüs ağrısı; İdrar azalışı; Ateş, titreme veya boğaz ağrısı; Orta ila şiddetli güneş yanığı; Şiddetli ishal; Ciddi tahriş, kızarıklık veya cildin soyulması; Şiddetli veya devam eden baş ağrısı; Karın ağrısı veya krampları; Karaciğer problemleri (örn. Koyu renk idrar, iştah kaybı, soluk dışkı, olağandışı mide bulantısı veya mide ağrısı, cildin veya gözlerin sararması); Boğaz tahrişi veya ağrı; Yutma sorunu; Olağandışı morarma veya kanama; Olağandışı eklem ağrısı; Alışılmadık yorgunluk veya zayıflık; Vajinal iritasyon veya deşarj; Görme değişir.

Bu, meydana gelebilecek tüm yan etkilerin tam bir listesi değildir. Yan etkiler hakkında sorularınız varsa, sağlık uzmanınıza danışın. Yan etkileri hakkında doktorunuza danışın. Yan etkileri 1-800-FDA-1088 numaralı telefondan FDA’ya bildirebilirsiniz. Yan etkileri http://fda.gov/medwatch adresinden de rapor edebilirsiniz.

1-800-222-1222 (Amerikan Zehir Kontrol Merkezleri Birliği), yerel zehir kontrol merkeziniz veya acil servise hemen başvurun.

Ocudox Kolaylık Setini, oda sıcaklığında, 68 ve 77 derece F (20 ve 25 derece derece) arasında saklayın. Isı, nem ve ışıktan uzak tutun. Tuvalete saklamayın. Ocudox Kolaylık Setini çocuklardan uzak tutun ve evcil hayvanlardan uzak tutun.

Bu bilgi, Ocudox Kolaylık Seti veya başka herhangi bir ilacı kullanıp kullanmamaya karar vermek için kullanılmamalıdır. Hangi ilaçların sizin için uygun olduğuna karar vermek için yalnızca sağlık uzmanınız size bilgi ve eğitim verir. Bu bilgi herhangi bir tıbbın herhangi bir hastayı veya sağlık durumunu tedavi etmek için güvenli, etkili veya onaylanmış olduğunu onaylamamaktadır. Bu, Ocudox Kolaylık Seti hakkında genel bilgilerin kısa bir özetidir. Olası kullanımlar, yönler, uyarılar, önlemler, etkileşimler, olumsuz etkiler veya Ocudox Kolaylık Seti için geçerli olabilecek riskler ile ilgili tüm bilgileri içermez. Bu bilgi, özel bir tıbbi tavsiye değildir ve sağlık uzmanınızdan aldığınız bilgilerin yerini almaz. Ocudox Kolaylık Seti’ni kullanma riskleri ve yararları hakkında eksiksiz bilgi için sağlık uzmanınızla görüşmeniz gerekir.