ponatinib hidroklorür

Bu sayfa ponatinib hidroklorür ve bu ilaç, araştırma sonuçlarının kullanımı hakkında daha fazla bilgi için bağlantılar bir koleksiyon ve devam eden klinik çalışmalar hakkında kısa bilgiler içermektedir.

Ponatinib Hidroklorür için FDA onayı

Ponatinib hidroklorür tedavisi için onaylanmıştır

Diğer tirozin kinaz inhibitörleri kullanıldığında edilemeyen T315I mutasyonu olmayan lösemi, bu tipleri için, ponatinib hidroklorür kullanılır.

Ponatinib hidroklorür diğer kanser türlerinin tedavisinde çalışılmaktadır.

İlaç Sözlüğü Tanımı – Detaylı bilimsel tanımı ve bu ilacın diğer isimler.

Ponatinib hidroklorür – şunları içerebilir, bu ilaç hakkında önemli bir bilgi yatıyordu dili özeti

İlaçlar genellikle tedavisinde yardımcı ya da için onaylanan dışındaki koşullar önleyebilir olmadığını öğrenmek için çalışılmaktadır. Bu hasta bilgi formu ilacın onaylı kullanımları için geçerlidir. Ancak bilgilerin çok da çalışılmaktadır onaylanmamış kullanımları için geçerli olabilir.

Klinik Çalışma Sonuçları: Yeni İlaç İlaç Dayanıklı Lösemi Karşı Promise gösterir – bu ilaç için önemli klinik çalışma sonuçları, arka plan bilgileri ve nasıl deneme yapıldı.

Şimdi hasta kabul kanser klinik çalışmaların listeden denemeleri için kontrol edin – Ponatinib hidroklorür için Klinik Çalışmalar bulun.

Önemli: Bu sayfadaki ilaç bilgi eğitici olması gerekiyordu. Bu tıbbi tavsiye için bir yedek değil. bilgi bunu kullanırken alınması gereken tüm olası kullanımları, eylemler, etkileşimleri veya yan bu ilacın etkilerini, ya da önlem kapsamıyor olabilir. daha fazla spesifik sağlık durumu hakkında bilgi ve bu ilacın kullanımı için profesyonel sağlık bakımı bakınız.